Forum Majsterkowicza

Pełna wersja: Transport
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Witam. Potrzebny jest mi transport, a raczej firma transportowa która przewiezie dla mnie kilka sprzętów budowlanych na drugi koniec polski, Poznań-Białystok. Znacie kogoś kto mógłby mi pomóc?
Na blogu Take My Away poświęconym tematom transportu ostatnio pisali o firmach wartych uwagi. Nie powinieneś mieć problemu ze znalezieniem chętnego, prosta kasa dla osoby zajmującej się transportem.
Zajrzyj na blog make transport easier który prowadzę, poruszałem tam dużo tematów związanych z transportem, kilka firm z którymi współpracowałem się przewinęło, myślę że któraś ci pomoże.
Jak chcesz prowadzić firmę transportową to polecam Ci sie zainteresować ofertą jaką przedstawia strona https://www.transport-expert.pl/ Znajdziesz tutaj wszystko odnośnie transportu, bardzo dużo informacji jest poświęconych zarówno rekinom biznesu jak i raczkujących firmom. Nawet jeżeli tylko pracujesz jako kierowca to powinieneś zainteresować się tą firmą.
Usługi transportowe oferuje również firma tiptoptrans.pl więc uważam, że śmiało można sobie zerknąć na ich ofertę. Z pewnością wyróżnia ich to, że posiadają najlepsze warunki oraz wieloletnie doświadczenie, które spowodowało, że są w stanie przeprowadzić cały transport szybko i sprawnie.
Samodzielne prowadzenie firmy na pewno nie jest czymś prostym. Dlatego też warto dać sobie troszkę swobody decydując się na usługi też firm zewnętrznych. Przykładowa ta https://mawogroup.pl może zająć się kwestiami związanymi z księgowością transportową. Na nasze życzenie mogą badać czas pracy kierowcy, który potem będzie mieć wpływ na wynagrodzenie.
Akurat jeśli chodzi o wewnętrzny transport to nie bardzo się orientuję, ale jeśli potrzebna byłaby na przykład międzynarodowa spedycja lotnicza to tu https://www.znajdzkuriera.pl/aktualnosc/...paczek,292 znaleźć można bardzo atrakcyjną ofertę firmy transportowej
Skoro mowa o transporcie, to i temat kierowców można przytoczyć, prawda? Ja w tym momencie interesuję się szkoleniami, certyfikatami i umiejętnościami kierowców zawodowych. Myślę, że moglibyście zerknąć sobie na to, co może być Wam potrzebne. Jest wiele osób, które tym wszystkim się zajmują i jest wiele firm, które zajmują się transportem. Myślę, że w obecnych czasach transport to bardzo ważna kwestia. Najważniejsze jest jednak to, aby wybierać firmy, które oferują szkolenia dla pracowników. Na ten moment jest mi znana oferta Pracownia-Test.pl
u mnie jeszcze była bardzo potrzebna etykieciarka... Dlatego kupiłam sobie idealną na https://www.autojet.com.pl/baza-wiedzy/e...omatyczna/ Mają tam najlepsze produkty dla firm
Ktoś powinien tym kompleksowo się zająć. Firma transportowa powinna mieć odpowiednią flotę pojazdów do tego, też i byc przygotowana na wszystkie ewentualności. Odpowiednie zabezpieczenie ładunku jest bardzo ważne. Stosuje się do tego specjalne pasy zabezpieczające, również i mogą wam przydać się siatki transportowe. Znajdziecie te na stronie https://symar.pl/ U tego producenta oferują bardzo duży wybór siatek, także i te robione na wymiar do różnych zadań.
Stron: 1 2 3
Przekierowanie