Forum Majsterkowicza

Pełna wersja: Tani rachunek bankowy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czy ktoś przerabiał moze tematykę rachunków bankowych - chodzi o konto indywidualne. Do codziennego użytkowania. Możecie polecić mi coś w tym zakresie? Na co należy zwaracać uwagę przy jego wyborze?
Wybór jest dosyć duży. Obecnie na rynku mamy co najmniej kilkadziesiąt banków: każdy z nich posiada ofertę z przeznaczeniem dla klientów indywidualnych. Poszczególne oferty różnią się pod względem kosztów oraz funkcjonalności. Np możliwością wykonywania przelewów mobilnych czy posiadanie karty płatniczej VISA lub MasterCard.
Proponuje sprawdzić jeszcze pod linkiem - witryna na której znajduje się aktualne zestwienie kont bankowych.
Z przydatnych zestawień - tutaj https://kredytolog.com/osobiste-konto-os...sciowe.php jeszcze popatrz. Wygodne jest to, że od razu możesz zakładać online jeśli się zdecydujesz. A na co zwracać uwagę? To Ty najlepiej wiesz co Ci potrzeba. Porównaj parametry, zobacz co dany bank oferuje za darmo, a za co musisz płacić i wybierz coś fajnego.
Ja mam konto w banku Raiffeisen, które nazywa się podstawowe i jeśli nie przekroczę ustalonych limitów (np 5 przelewów/mc) to wszystko mam za darmo.
Jeśli poszukiwałbyś natomiast niedrogiego rachunku walutowego, proponowałbym Ci skorzystać z aplikacji Revolut, która jest jej ciekawą alternatywą... Szukając informacji na jej temat, proponowałbym zapoznać się z treścią tego artykułu: https://freezl.pl/blog/czy-revolut-to-re...bankowosci
Przekierowanie