Forum Majsterkowicza

Pełna wersja: Hala stalowa - komu powierzyć jej wykonanie?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Czy moglibyście polecić i firmę, której mógłbym powierzyć produkcję i montaż hali stalowej? Samodzielne poszukiwania zakończyłem na firmie http://www.metaltech.pl/ działającą na rynku od ~ 30 lat. Czy warto skorzystać z jej oferty? Czy wśród użytkowników forum jest ktoś, kto tego dokonał i mógłby wypowiedzieć się na jej temat?
Mogę polecić sprawdzoną przeze mnie firmę - mianowicie Commercecon z Konstantynowa Łódzkiego. Aż tyle na rynku może nie działają, ale mogą się już pochwalić ciekawymi realizacjami na terenie całej Polski jak i innych państw Europy. Produkują i montują, do tego świadczą usługę tzw. generalnego wykonawstwa, czyli jeśli chcemy postawią halę od stworzenia projektu po ostatecznie prace wykończeniowe, w momencie jak opuszczą plac budowy można wjeżdżać do magazynu z towarem czy maszynami jeśli to będzie hala produkcyjna. Są cenieni za terminowość i mocne nastawienie na satysfakcję klienta, jego zdanie jest zawsze najważniejsze.
Wiadomo, ze budując hale magazynową czy produkcyjną to nie będziemy robić tego samemu tylko zlecimy to jakiejś doświadczonej firmy, która to zrobi za nas. Warto jednak być chociaż trochę rozpoznanym w tym temacie. Na pewno przydadza się do tego takie artykuły http://e-oko.com/stal-ciagle-najbardziej...trukcyjny/ . Przy takiej budowie musisz podjąć wiele istotnych decyzji.
Pytając o firmę ktora wykona dla Ciebie hale stalowe czy znałeś wcześniej firmę http://mix.waw.pl/hale-stalowe.html ? Jeżeli nie to powinieneś się nią zainteresować. Wykonują profesjonalną robote przy projektach jak i budowie hal stalowych w całym kraju. Wykonali już nie jedną halę stalową dla znanych firm w Polsce, jeżeli chcesz aby Twoja hala stalowa była wykonana przez profesjonalistów to wybór nie może być inny.
W większości chyba stawiacie na hale stalowe, ja też się właśnie do takiej przekonałam. Wykonawcę mam już wybranego, teraz interesują mnie inne kwestie, głownie zajmuje się BHP. Załatwiam teraz z firmą http://incor.com.pl/realizacje/obrysy-regalow-i-ramp/ obrysy regałow i ramp, chce też żeby zajeli się innymi pasami na magazynie, no i może wymalują mi parking przedSmile
A w jakim celu w ogóle stawiasz taką halę? Jeżeli na użytek własnej firmy, to myślę, że bardziej ekonomiczne oraz elastyczne byłoby zdecydowanie się na wynajem hali magazynowej. Wystarczy zajrzeć chociażby tutaj: https://www.warehouses.pl/pl/magazyny/do...wo/slaskie . Jeżeli zaś budujesz ją właśnie po to, by wynajmować innym i traktujesz to jako inwestycję – wtedy i tak warto zobaczyć sobie powyższą stronkę i upewnić się, że Twoja oferta znajdzie się na jej łamach Wink.
Najpierw trzeba wykonać jej projekt i opracować dla niej całą dokumentację. To zadanie polecam zlecić sprawdzonej firmie projektowej, na przykład Zarzycki Konstrukcje: https://zarzycki-konstrukcje.pl/hale-stalowe/. Oni mają duże doświadczenie w wykonywaniu tego typu projektów i na pewno Wam pomogą.
Ja razem z mężem wzieliśmy sprawy w swoje ręce i budujemy razem dwu pietrowy magazyn do naszej firmy produkującej dywany, Jednak mamy problem z drugim piętrem i będziemy musieli zainwestować w sprzęt do wciągania materiałów budowlanych na piętro by było szybciej. https://www.geda24.pl/ tutaj znalazłam bardzo interesująca ofertę która mojemu mężowi również się spodobała.
Najlepiej po prostu postawić na firmę, która byłaby w stanie zająć się budową naprawdę sprawnie.
Moim zdaniem, każdy konkretny magazyn powinien być odpowiednio wyposażony. Oczywiście, ciężko skompletować cały sprzęt na początku ale pomyśl o tym co jest niezbędne przy magazynie. Sądzę, że akurat w tym przypadku bardzo przydadzą się takie sprzęty, jakie oferuje firma Gizo https://gizo.pl/ , czyli między innymi podnośniki, wózki widłowe, ładowarki teleskopowe itd. To bardzo ważne, aby zainwestować w sprzęt wysokiej jakości - taka inwestycja na pewno szybko wam się zwróci.
Stron: 1 2
Przekierowanie