Forum Majsterkowicza

Pełna wersja: Nowoczesny dom
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
To zleży od tego czy masz juz zakupione wszystkie materiały i czy zostawiasz wszystko do wykonaina firmie budowlanej. Wtedy w sumie nic Cię nie interesuje. Chociaż moze znjadz sobie konkretny blog budowlany taki jak ten http://www.mgprojekt.com.pl/blog/ i tam poszukaj wszystkich istotnych informacji.
sam bym chcial miec taki dom ew przyszlosci ! ale na to trzeba zapracowac
No taki dom wymaga pracy, gdyż jego koszt jest na prawdę bardzo wysoki, ale wszystko się da osiągnąć Wink
Jeżeli chcesz aby twój dom był nowoczesny to zapoznaj się z ofertą jaką przedstawia automatyka domowa http://www.abtechnologie.pl/ Dzieki tej firmie twój dom może stać się inteligentnym budynkiem sterowanym z jednego urządzenia. Automatyka domowa to przyszłość którą warto się zainteresować.
Takie sterowanie domem z Magii Dźwięku widziałam kiedyś i testowałam osobiście i przyznam, że sama chętnie wykorzystam te technologie u siebie. Idealnie Smile
Fajną sprawą i ciekawym rozwiązaniem jest także automatyka przemysłowa. Z tego co wiem, to firma Zamel jest liderem na polskim rynku. Tutaj http://zamel.pl/produkty/exta-automatyka-budynkowa możecie sprawdzić ich ofertę - mam nadzieję, że zainteresuje was równie mocno, jak mnie.
Przekierowanie