Forum Majsterkowicza

Pełna wersja: Ogrodnicze blogi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czytacie może ogrodnicze blogi czasami ? Ja bardzo chciałabym zadbać o mój ogród dlatego czytam takie artykuły jak te tutaj https://sklepdlaogrodu.pl/pl/blog , bo ważne jest dla mnie by odpowiednio dbac o ogród.
(19-12-2017 18:43)Modliszka napisał(a): [ -> ]Czytacie może ogrodnicze blogi czasami ? Ja bardzo chciałabym zadbać o mój ogród dlatego czytam takie artykuły jak te tutaj https://sklepdlaogrodu.pl/pl/blog , bo ważne jest dla mnie by odpowiednio dbac o ogród.

Bardzo przydatne są te porady Smile Dzięki wielkie Smile
Dla ludzi, którzy prowadzą swojego bloga polecam zajrzeć w ten link http://www.copymedia.pl/skad-brac-zdjecia-na-bloga/ . Można się dowiedzieć wielu ciekawych informacji.
dla użytkowników ogrodów cenną informacją będzie zestawienie dot ceny nawozów takich jak saletra amonowa, saletrzak czy polifoska czyli te których używamy najczęściej. Dodatkowo radzę raz na jakiś czas zbadać jakość naszej gleby. Wtedy dawkowanie będzie bardzo precyzyjne
Niedługo koniec zimy, więc na pewno trzeba będzie jakoś zadbać o ogród Wink
Niestety bez tych zabiegów trudno uzyskać oczekiwane efekty. Nawet jeśli nie popieramy chemii
Jeśli tyle wiecie o ogrodach to może będziecie w stanie mi poradzić jakie obrzeż trawnikowe założyć. Czytałam, że najlepiej zamontować je od razu przy wysiewaniu trawnika, żeby oszczędzić sobie później problemów. Na razie jestem zdecydowana na system geoBORDER: http://geoproduct.pl/produkty/obrzeze-tr...geoborder/
Ja trafiłam ostatnio na bardzo ciekawego bloga jest to blog ekologiczny w którym autorka opisuje wiele ciekawych aspektów naszego życia. To jak być eko to podstawa, nie możemy zaśmiecać tak naszej planety jak do tej pory, po za tym dbanie o środowisko nie tylko w ogrodzie powinno należeć do naszych obowiązków. Warto sie zapoznać z tym co autorka ma do przekazania światu.
Ja czytam dużo na blogu Targetu: https://www.target.com.pl/porady-i-inspi...poradniki/ tam jest tak dużo wiedzy, bardzo rozbudowane są artykuły :-)
Przekierowanie