Forum Majsterkowicza

Pełna wersja: Regał do garażu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jaki garaż by to nie był to musi być w nim porządek. Miejsce do składowania wszystkich niepotrzebnych rzeczy raczej garażem się nie nazywa wiec mus tam panować jakiś ład. U nas w garażu bardzo pomogły takie ragały https://e-promag.pl/katalog/Metalowy-reg...,1995.html . Dzięki temu nie muszę godzinę szukać potrzebnych rzeczy.
ja jednak jestem za garażami drewnianymi, pięknie wyglądają

http://youtubevideodownloader.biz/pl/
Porządek w garażu to podstawa. Przy stworzeniu idealnych regałów pomogła mi firma świadcząca usługi CNC w Poznaniu. Od teraz w moim garażu panuje ład i harmonia. Smile
Ja w garażu mam stary metalowy regał. Pomalowałem go jeszcze http://nobiles.pl/produkty/metal/nobiles-stalochron/ farbą antykorozyjną. Gwarantuje ona długoletnie i profesjonalne zabezpieczenie malowanej powierzchni. Nie wymagała ona stosowania żadnych farb podkładowych. A co dla mnie było ważne to to iż można kłaść ją również na miejsca pokryte rdzą. Do tego w garażu mam coś ala szafeczkę nocną z trzema niewielkimi szufladami. Tylko jest ona na kółkach i też jest metalowa. Trzymam tam pomniejsze rzeczy. Powiem szczerze bardzo się przydaje.
U nas się sprawdzą regały półkowe. I takowych szukam. Na razie wysłałem ofertę do paru film i czekam na odzew i wycenę. Oczywiście muszą też spełniać jakieś normy i patrzę jak mocno można je obciążać. W każdym razie szukać najlepiej u producenta bo wyjdzie najtaniej.
Ja polecam metalowe regały firmy https://metalsistem-cbtc.pl/
Mają dobry wybór i wysoką jakość produktów i usług.
Najlepsze regały to tylko https://metalsistem-cbtc.pl/regaly-polkowe-super-1-2-3/ najlepsza oferta i jakość produktu polecam, sam jestem zadowolony.
Shy
Ja w garażu trzymam bardzo dużo dokumentów i zawsze miałem z nimi problem, bo nie wiedziałem gdzie je dać. Ostatnio wpadłem na pomysł zakupu regału do archiwum http://www.met-baj.com.pl/oferta/3,kategoria.html i zdecydowałem się na produkt firmy MET-BAJ. Bardzo łatwo się go składa i fajnie się prezentuje. Jeśli ktoś potrzebuje jeszcze innych regałów do garażu, to polecam sprawdzić ich pełną ofertę.
A patrzyliście tutaj w tym sklepie http://www.e-regaly.pl/pol_m_Regaly-maga...-1720.html ? Mają spoko ceny, zamawiałem tutaj 3 sztuki regałów. Są wytrzymałe, dobrze wykonane i szybkie w montażu
Przekierowanie