Forum Majsterkowicza

Pełna wersja: tokarka co sądzicie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam natknąłem się ostatnio na takie tokarki

http://allegro.pl/tokarka-do-metalu-ld-2...51633.html

http://allegro.pl/tokarka-do-metalu-mini...90330.html

co o nich sądzicie, może ktoś pracował na takiej? nadała by się na potrzeby niewielkiego gospodarstwa ?
Jarrro powiem szczerze że nie toczyłem nigdy na takich tokarkach, ale miałem okazję takie oglądać na żywo chyba w praktikerze. Niestety nic dobrego o nich nie mogę powiedzieć. Typowa chińszczyzna, zabawka, a nie narzędzie do pracy. W tej cenie można kupić pełnowymiarową tokarkę powiedzmy 1000-1500mm długości toczenia, oczywiście używaną. Na pewno będzie lepsza i o dziwo na pewno bardziej precyzyjna od tej nowej zabaweczki. Są fajne tokarki produkcji polskiej, lub innych naszych sąsiadów, można trafić naprawdę w okazyjnych cenach. Ja mam tokarkę za 3000pln i na pewno nie zamieniłbym na taką z allegro. Pozdro
Wygląda dość solidnie a czy mieliście już do czynienia z taką usługą jak tu cięcie laserowe? faktycznie jest takie precyzyjne?
wszystko zależy od budżetu, my w firmie mamy https://www.stylecncmachines.pl/ Smile
Duży wybór specjalistycznych tokarek: CNC, ze skośnym łożem, konwencjonalnych ZMM znajdziesz na https://www.stylecncmachines.pl/ . Ciężko mi określić, co byłoby dla Ciebie najlepsze ale przy każdym modelu jest pełna specyfikacja + możesz pobrać broszurę informacyjną albo obejrzeć katalogi produktów.
Przekierowanie