Forum Majsterkowicza

Pełna wersja: Przeziębienie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Cześć,

od jakiegoś czasu męczy mnie kaszel i katar. O ile na katar metodę znam (wydmuchiwanie, wydmuchiwanie i ciepły kocyk + gorąca kąpiel, inhalacja), o tyle na gardło nie mam nic. Non stop kuje i tak jak katar lekko mija, to gardło w ogóle. Co myślicie o pastylkach ziołowych? Bo natrafiłem w sieci na coś takiego: fiorda.pl i zaczynam zastanawiać się, czy faktycznie jest takie dobre, jak piszą. Co o tym sądzicie?
Jak nie mija, to lepiej się zgłosić do lekarza - Bóg jeden wie, czy to w ogóle jest przeziębienie. Takie domowe leczenie się niesprawdzonymi lekami może jedynie doprowadzić do tego, że zignorujesz prawdziwą chorobę.
najlepiej robić sobie ciepłe herbaty i ssać jakieś tabletki na gardło, powinno pomóc
syrop z cebuli z miodemWink według mnie fajny naturalny sposób
Sauna dobrze leczy przeziębienie

_____________________
komplety łazienkowe
Gripex ewentualnie dobre wygrzanie.
see this website
A ja bym ogólnie powiedział żeby bardziej zadbać o odporność organizmu za pomocą zwyczajnej dobrej i zdrowej diety oraz pewnej ilości ruchu Smile.


____________
http://2l.pl/
Ja sobie zamówiłem coś na https://eapteka.pl/przeziebienie bo czuje ze mnie chyba zbiera więc wole mieć na zapas na wszelki wypadek, a mi poomagają te takie rozpuszczalne w wodzie. Do łózka potem i jest lepiej
a nie lepiej iść z tym do lekarza? może to grypa a nie przeziębienie?
czasami przeziębienie jest lekceważone oraz często mylone z pierwszymi objawami grypy. Myślę, że przeczytanie tego artykułu pomoże wam odróżnić te dwie podobne przypadłości: http://myslowianki.pl/grypa-przyczyny-objawy-leczenie/
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Przekierowanie