Forum Majsterkowicza

Pełna wersja: Biznes?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Cześć,
chce założyc swój sklep internetowy ale zdaje sobie sprawe ze potrzebna jest dobra strategia marketingowa. I tu pytanie z jakich agencji internetowych warto skorzystac do promocji sklepu? czym kierowac sie przy wyborze?
Dzieki za pomoc!
W obecnej sytuacji dobre agencje bardzo cenią swoje usługi. Co do tych ze średniej pułki cenowej niestety trzeba zastosować metodę prób i błędów.
Myślę, że najlepiej kierować się opiniami innych ludzi i znaleźć jakąś sprawdzoną firmę Smile
Jak dla mnie założenie własnej działalności jest trudne, ale chciałabym pracować w agencji reklamowej... Dla mnie to naprawdę ciekawa praca. Kto wiem może mi się uda w tym kierunku, nawet zaczęłam się szkolić z tej dziedziny i raz po raz szukam w necie przydatnych wiadomości w tym zakresie. Ostatnio wpadłam na przykład na takich artykuł http://www.pou.pl/jak-dostac-prace-w-age...eklamowej/ są w nim całkiem niezłe porady i wskazówki.
warto może poradzić się znajomych, którzy mają doświadczenie w tej kwestiithis contact form
Otwieranie biznesu jest trudne , ale też utrzymać się nie jest łatwo. Ja sam reklamowałem mój warsztaty, a aktualnie sieć warsztatów samochodowych. Wykorzystałem banery i Internet. Jeśli chodzi o agencję, to przede wszystkim przejrzyj portfolio i jak długo działają na rynku. Więcej nie wiem. Teraz szukam na przykład spółki , która usprawni procesy w moich sklepach i zakładach, dostawy i tak dalej. Znalazłem w necie ofertę firmy http://www.primesoft.pl/pl/optymalizacja-procesow i się teraz głowię, czy skorzystać. Mają doświadczenie, więc może powinienem przestać się wahać, jak myślicie?
W moim przypadku najlepiej sie sprawdziła strona w internecie. Dzięki niej nie narzekam na brak klientów. A też dostaję ciekawe oferty z innych firm. Może i ciebie zainteresuje ta http://leasinglaptopa.pl/ProductDetails?...6251561DD4 Można skorzystać dodatkowo z leasingu komputera i wrzucenie w koszta utrzymania firmy. To bardzo ciekaw oferta dla nowo powstających firm, ale nie tylko.
Też ruszam ze sklepem internetowym po nowym roku. Smile Cały czas jeszcze zastanawiam się nad tematem jego promocji. Podobnie jak Ty, nie wiem czy sama podołam i myślę o jakiejś pomocy z zewnątrz. Znalazłam fajny artykuł na temat promocji sklepu internetowego: http://www.echos.pl/jak-promowac-sklep-internetowy/. Wszystko pięknie wytłumaczone, ale raczej sama tego nie ogarnę... Trzeba się naprawdę na tym znać.
Jeżeli prowadzicie własny biznes to polecam fajną apikację do monitorowania czasu pracy https://inewi.pl/ Dzięki niej nasi pracownicy nie będą musieli wpisywać się na listy obecności. Duże ułatwienie również dla nas podczas rozliczeń.
A może lepiej byłoby zostawić ten temat jakiemuś specjaliście? Moim zdaniem to jest naprawdę dość dobre rozwiązanie Smile
Stron: 1 2 3 4 5
Przekierowanie